TWOJA AGENCJA KREATYWNA
Porozmawiajmy +48 889 264 550

O nas

 

Jesteśmy agencją reklamową i kreatywną o szerokim zakresie działania.

Nasza specjalność to kreacja wizerunku w sieci poprzez: strony internetowe dla firm, grafika użytkowa i www, fotografia oraz internetowe kampanie SEO i copywriting. Pro­jek­tu­jemy i tworzymy różnorodne formy reklamy.

Kreatif Studio to połączenie idealne – to grupa osób z pasją, które chcą zaoferować profesjonalizm i efektywność Tobie i  Twojej firmie! Zapraszamy!

Jako agencja kreatywna działamy co prawda krótki czas, ale skutecznie łączymy świetny produkt z doskonałą strategią i kreacją artystyczną. Pozwól nam zająć się Twoimi pomysłami. Ze szczególną starannością przygotujemy dla Ciebie i oddamy pełną nowoczesnych rozwiązań strategię komunikacji, która będzie efektywnie promować Twoją markę i zapewni Ci 100% sukcesu na rynku!

Jesteśmy młodą lecz dynamiczną Agencją Interaktywną z wieloma świeżymy pomysłami i zapałem do nowych projektów. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem, reklamą internetową: w wyszukiwarkach, w szczególności Google, na portalach oraz serwisach społecznościowych. Tworzymy grafikę użytkową, do druku oraz na komputery, jak i urządzenia mobilne.

Nasz zespół

Robert – założyciel Kreatif Studio
Na codzień pozytywna energia rozpiera mnie z niesamowitą siłą. Staram się zarażać nią podczas mojej pracy. I może trudno w to uwierzyć, ale do każdego podchodzę z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Staram się być optymistą i oddawać to, co dostaję od innych ludzi – szczególnie tym, z którymi współpracuję. Zazwyczaj emocje są bardzo pozytywne, ale czasem trzeba się trochę zacietrzewić, aby z projektu wyszło coś ciekawego… Możecie mi wierzyć, że tworzenie czegoś wynikającego z własnych pasji jest najlepszą ścieżką zawodową!
Chcesz do nas dołączyć i działać pod marką Kreatif Studio? Napisz teraz!